Rate this post

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z zakończeniem współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w zakresie oferowania Karty Kibica, na podstawie §10 ust. 5 lit. d. Regulaminu Karty Kibica Bank podjął decyzję o wycofaniu Karty Kibica z oferty.

W związku z powyższym Państwa karta nie będzie wznawiana na kolejny okres po upływie jej terminu ważności, wskazanym na Państwa karcie.

Przypominamy, że zgodnie z §4 ust. 2 pkt 1 Umowy o Kartę̨ Kibica, Umowa automatycznie wygasa w przypadku, gdy minął termin ważności karty, a karta nie została wznowiona.

Jeśli posiadają Państwo środki pieniężne na rachunku Karty Kibica, prosimy o złożenie dyspozycji przelewu na inny rachunek bankowy telefonicznie lub w najbliższym oddziale Alior Banku przed upływem terminu ważności Karty .

Jeżeli w dniu zamknięcia rachunku Karty Kibica saldo będzie dodatnie, środki zostaną przeksięgowane na konto techniczne Banku. Aby je odebrać, zapraszamy do jednego z naszych oddziałów, w którym będziecie mogli Państwo złożyć dyspozycję przelewu na dowolny rachunek.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 19 502
(z sieci Play 12 19 502) lub najbliższym oddziałem.

Jednocześnie przedstawiamy naszą aktualną ofertę rachunków: Konta Jakże Osobistego oraz Konta Mocno Oszczędnościowego. – komunikat Alior Bank

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Alior Bank poinormował w lipcu 2018 roku że współpraca w zakresie wydawania Kart Kibica Reprezentacji Polski dobiega końca.

Wszyscy posiadacze Kart Kibica mogą w pełni korzystać z przywilejów członkowskich Klubu Kibica, w tym nabywać w przedsprzedaży bilety na mecze reprezentacji Polski oraz korzystać ze zniżek w oficjalnym Sklepie Kibica do 31 grudnia 2018 roku. Zaznaczamy przy tym, że liczba biletów dostępnych w przedsprzedaży dla członków Klubu będzie limitowana.

PZPN chciałby podziękować Alior Bankowi za dotychczasową współpracę w zakresie wydawania Kart Kibica. Ponadto z przyjemnością zawiadamiamy, że Alior Bank pozostaje z Reprezentacją Polski w charakterze Oficjalnego Partnera do końca 2022 roku.

Comments are closed.